Product videos.

Filmy produktowe.

#phstudiopl

Stworzenie dobrego filmu produktowego wymaga doświadczonego zespołu filmowców oraz
odpowiedniego zaplecza sprzętowego. To najbardziej precyzyjny i wymagający dużej uwagi proces filmowania.

Głównym bohaterem filmu jest produkt. Taki film realizujemy w taki sposób, aby w najlepszy i najbardziej precyzyjny sposób przedstawić cechy produktu, jego funkcjonalność oraz możliwe zastosowania.

Tworząc filmy produktowe staramy się patrzeć przez pryzmat potencjalnego odbiorcy. Chcemy dokładnie zobaczyć produkt, jego zalety i potencjalne korzyści wynikające z jego zakupu.
Kluczowa jest atrakcyjność obrazu, dlatego ogromną wagę przykładamy do ujęć w najwyższej jakości. Dysponujemy szerokim zapleczem technicznym oraz stosujemy innowacyjne rozwiązania. Wykorzystujemy także inne techniki filmowe jak np. technikę poklatkową.
Film możemy wzbogacić o zaprojektowane elementy graficzne i infografiki, które wzmocnią siłę przekazu. Infografiki oraz animacje wykonujemy w 2D i 3D. Zakres tych elementów jest dowolny: możemy zrealizować animację samego logotypu, dodać elementy animacji lub infografik 2D/3D do filmu produktowego lub – jeśli wymaga tego projekt – wykonać animację od podstaw.
Poza efektami wizualnymi, zapewniamy również kreację: przygotowanie scenariusza i copywriting. Odpowiadamy również za kompleksowe przygotowanie produkcji filmowej, od etapu preprodukcji, realizacji planu zdjęciowego, reżyserii, postprodukcji, aż po emisję materiału w internecie czy telewizji.

Sample projects.

Przykładowe realizacje

behind the scenes of work.

Kulisy pracy przy filmie produktowym.