Promo videos.

Filmy promocyjne.

#phstudiopl

Oferujemy wyprodukowanie reklamy od scenariusza, aż po finalną postprodukcję. Każdy projekt to nasze pełne zaangażowanie na każdym poziomie procesu twórczego.

Głównym założeniem jest stworzenie skutecznej reklamy.

Dynamicznie zmieniająca się branża reklamowa wymaga wykorzystywania najlepszych i najnowocześniejszych narzędzi marketingowych, z pewnością takimi są filmy promocyjne. Naszą specjalizacją są właśnie filmy reklamowe. W oparciu o kompleksową wiedze o Twoim projekcie przygotujemy specjalnie dla Ciebie historię która zapadnie w pamięci odbiorców na długo.
Opracowujemy strategię, która w krótkim czasie pozwala skupić uwagę widza i zachęca go do działania. Wszystkie nasze spoty reklamowe są odpowiednio przygotowane merytorycznie – przekazujemy odpowiednio wyselekcjonowane i rzeczowe treści. Równolegle z merytoryką filmu, koncentrujemy się na jakości wizualnej.  Dysponujemy szerokim zapleczem sprzętowym, który stwarza wiele możliwości do kreatywnego filmowania. Naszym produkcjom nadajemy indywidualny charakter, dobierając klimat, kolorystykę i udźwiękowienie.
Zapewniamy kompleksową usługę: stworzenie scenariusza, profesjonalne zaplecze sprzętowe, organizację planu zdjęciowego, reżyserię, postprodukcję materiałów i przygotowanie filmu do emisji w internecie czy telewizji!

SAMPLE PROJECTS.

Przykładowe realizacje

behind the scenes of work.

Kulisy pracy przy filmie promocyjnym.