film reports.

Reportaże filmowe.

#phstudiopl

Tworzymy wideorelacje z różnego rodzaju eventów. Zakres naszych działań obejmuje: imprezy masowe, koncerty, targi, spotkania biznesowe oraz wydarzenia kulturalne i sportowe. Niezależnie od rodzaju i skali wydarzenia, dokładamy starań, aby film był atrakcyjny w odbiorze i spełniał cele PR-owe.

Emocje, ludzie, miejsca… Rzeczy których nie można powtórzyć… Można przeżyć je jednak jeszcze raz! Dobry reportaż w naszym wykonaniu pozwoli na tę krótką podróż w czasie.

W szczególności specjalizujemy się w dynamicznych relacjach z eventów. Tworzymy także klasyczne reportaże, zawierające wypowiedzi twórców lub uczestników wydarzenia.
Zajmujemy się kompleksową produkcją wideorelacji, oferując najwyższą jakość dla naszych klientów. Do każdej relacji podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem, staramy się uchwycić chwilę i oddać niepowtarzalny charakter wydarzenia. Nagrywamy materiał, a następnie przechodzimy do etapu postprodukcji.
Nasz zespół składa się z doświadczonych reżyserów, producentów, operatorów i montażystów. Relacje z eventów realizujemy na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

Sample projects.

Przykładowe realizacje

behind the scenes of work.

Kulisy pracy przy reportażu filmowym.