online broadcasts.

Transmisje online.

#phstudiopl

Realizujemy wielokamerowe streamingi live w wysokiej jakości. Dysponujemy szerokim i nowoczesnym zapleczem sprzętowym, który pozwala zarejestrować dowolną realizację przy zachowaniu maksymalnej jakości.

Czas byś bezpiecznie przeniósł swoje wydarzenie do internetu, bez obaw!

Eventy hybrydowe są coraz bardziej popularne. Dla nas realizacja Twojego wydarzenia oraz jego streaming live do internetu i telewizji, to żaden problem. Technologia, którą wykorzystujemy, zapewnia dopasowanie obrazu i dźwięku do szybkości łącza. Zapewniamy stabilną emisję bez zbędnego buforowania materiału video. Streaming możemy także poszerzyć o prowadzenie na żywo dyskusji czy wzbogacony materiałami wideo. Podczas transmisji internetowej użytkownicy mogą na bieżąco zadawać pytania lub dzielić się komentarzami.
Transmisje internetowe, które realizujemy, mogą być oglądane na żywo, na dowolnej stronie www, YT, Facebooku lub Instagramie. Możemy także zrobić zapis materiału filmowego, który po emisji będzie poddany etapowi postprodukcji, tworząc z niego krótki reportaż, który może posłużyć jako dodatkowy i atrakcyjny materiał promocyjny.
Nasz zespół to doświadczeni realizatorzy obrazu, dźwięku oraz technicy. Każdą realizację streamingową wykonujemy kompleksowo i na wysokim poziomie. Dajemy pewność i profesjonalizm z naszej strony.

Sample projects.

Przykładowe realizacje

behind the scenes of work.

Kulisy pracy przy transmisji online.